Než k nám půjdete

Úvod / Salon pro psy / Než k nám půjdete

Než k nám půjdete

  1. Na stříhací termín je nutné se předem objednat, nejlépe telefonicky 775 283 132.
  2. Pokud se v daný termín nemůžete dostavit, dejte nám prosím vědět co nejdříve (telefonicky, sms, email), abychom mohli volný termín nabídnout jinému zájemci, děkujeme.
  3. Pokud jdete s pejskem na stříhání a sami jste ho po domluvě doma vykoupali a řádně vyčesali, vyvenčete ho prosím, tlapky, břicho a zadeček omyjte a důkladně vysušte, pejska pak už nenechejte běhat venku. Každá špína a kamínek nám tupí nástroje a broušení je velmi nákladná záležitost, vezměte jej do náruče nebo do tašky či přepravky, děkujeme!
  4. Upozorněte nás prosím předem na zdravotní problémy Vašeho pejska - bradavice, jizvy, odřeniny, srdeční problémy, epilepsie apod.
  5. Nestříháme pejsky s neléčenými kožními problémy, příp. s vnějšími parazity. Nejprve je nutná návštěva veterinárního lékaře, který potvrdí, že se jedná o nepřenosné onemocnění kůže a na jeho doporučení pejska ostříháme. 
  6. Upozorněte nás prosím na agresivní pejsky, případně je vybavte košíkem. 
  7. Nezapomeňte svého pejska před stříháním vyvenčit, aby se pejsek cítil pohodlně.
  8. Pokud fenka začala hárat, zavolejte prosím a domluvíme jiný termín…Je to ohleduplné k ostatním pejskům, kteří by přišli po hárající fence. 

Salon pro psy

Než k nám půjdete
Naše služby
Cenik
Galerie

Eshop

Šampony
Hřebeny
Krmivo
Vodítka

Kontakt

PesNepes
Ing. Michaela Říhová
Ke Stínadlům 555
Ledeč nad Sázavou
IČ: 74626311
info@pesnepes.cz
www.pesnepes.cz

Mapa patička
Vytvořilo Anawe
.