Poradenství v oblasti výživy a krmení psů a koček

Úvod / Salon pro psy / Naše služby / Poradenství v oblasti výživy a krmení psů a koček

Poradenství v oblasti výživy a krmení psů a koček

V dnešní době je na trhu obrovská nabídka různých granulí, konzervovaného krmiva, pamlsků… Každý výrobce se snaží zdůraznit výhody krmiva, které vyrábí, aby případné zákazníky patřičně navnadil… Ne vždy se ovšem kvalita surovin vstupujících do procesu tvorby krmiva rovná vysoké ceně, kterou výrobce požaduje. Pro obyčejného chovatele mazlíka je orientace na trhu velmi těžká, je proto dobré mít se s kým poradit a sdílet své zkušenosti. Je dobré obrátit se třeba na lety ověřené chovatele určitých plemen a s nimi diskutovat potřeby jednotlivých zvířat. Ale i každé zvíře je jedinečné a má své individuální potřeby, takže co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat jinému…

Také záleží na finanční situaci majitele a ochotě a časové dispozici se věnovat přípravě krmiva pro své zvíře (např. BARF, vaření stravy, dohledávání výživových hodnot a vitamínových a minerálních doplňků).

Můžeme se spolu pobavit o možných variantách krmení Vašeho miláčka, ráda Vám povím své zkušenosti z krmení zvířat, ze seminářů, které jsem absolvovala jako veterinární technik. Spolu jistě najdeme nějakou vhodnou alternativu krmení, které můžete svému pejskovi či kočce nabídnout a zjistit, zda mu vyhovuje. Stejně tak Vám ráda doporučím i kosmetiku vhodnou pro konkrétní typ srsti Vašeho mazlíka.

 

KOMPLETNÍ CENÍK

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Salon pro psy

Než k nám půjdete
Naše služby
Cenik
Galerie

Eshop

Šampony
Hřebeny
Krmivo
Vodítka

Kontakt

PesNepes
Ing. Michaela Říhová
Ke Stínadlům 555
Ledeč nad Sázavou
IČ: 74626311
info@pesnepes.cz
www.pesnepes.cz

Mapa patička
Vytvořilo Anawe
.